- AENO

Цена
€12 28 / 24 02 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Includes | 1 pc. |
| Composition | PP Nylon Pa 6 |
| Useful Life | 3 months |
| Гаранция Срок бележки | The warranty does not cover normal wear and tear |
| Характеристики | Designed to fit AENO Steam Mop SM2 (Models: ASM0002, ASM0002-UK)Replacement oval brush |
| Четка | 150мм x 55мм x 215мм 0.163кг |
| Име на маркетингов модел | ASMOB2 |
| Търговско име | Replacement oval brush |
| Тегло | 0.18кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Прът / Моп |
| Тегло (kg) | 0.1 кг |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 0.18кг |
Четка AENO Oval за пара на дрехи и почистване на повърхности за парен моп SM2
Превърнете вашия парен моп AENO SM2 в универсален уред за пара с овалната четка. Създадена за деликатни тъкани и твърди повърхности, тя премахва гънки и дезинфекцира тапицерия, завеси и др.
Ключови Предимства
- Универсално почистване — Използвайте върху дрехи, дивани, матраци и кухненски плотове за освежаване без химикали.
- Нежна към тъканите — Овалната форма и меките четинки предпазват дрехите, докато ефективно премахват гънките.
- Лесен монтаж — Просто щракнете върху дръжката на вашия AENO SM2 за моментална употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Съвместимост | AENO SM2 Парен моп |
| Материал | Пластмаса с меки четинки |
| Цвят | Бял/Черен |
| Тегло | 0.1 кг |
Какво има в кутията
- 1x Овална четка AENO
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








